STEAM GROUP
♢⇒ 327y Korpus Gwiezdny ⇐♢ 327StCorps
STEAM GROUP
♢⇒ 327y Korpus Gwiezdny ⇐♢ 327StCorps
1
IN-GAME
2
ONLINE
Founded
April 9, 2016
Language
Polish
Location
Poland 
38 Comments
Oct 6, 2025 @ 2:45pm 
kiedys... kedys to bylo
Feb 23, 2023 @ 3:49pm 
Kiedyś kurła bylo, i nie wróci więcej ;c
Mar 31, 2020 @ 2:20am 
kiedyś to były czasy
Jan 18, 2020 @ 9:10am 
kurła
Jan 18, 2020 @ 7:13am 
Nie to co teraz
Jan 18, 2020 @ 7:03am 
Kiedyś to było
Nov 11, 2019 @ 2:01pm 
Martwo ni
Jul 17, 2019 @ 11:56am 
jeżeli komandor będzie żył to chętnie znowu dołączę
Jul 17, 2019 @ 7:03am 
w sumie znów jesteśmy na crimson
Jul 17, 2019 @ 4:47am 
kiedyś to było
Aug 28, 2018 @ 10:49pm 
yo now komandore helioseł
Aug 28, 2018 @ 5:33pm 
We're back in
business
Oct 26, 2017 @ 1:10pm 
yup może kiedys pszywrucą [(nadzieja umiera ostatnia) tak BTW co ostatnio sie dzieje na serwie pytam bo dawno nie wchodziłem ]#komp za słaby bo nowy
Oct 26, 2017 @ 12:48pm 
stare czasy aż łeska się kręci w oku
:steamsad:
Jul 10, 2017 @ 10:42am 
327th Korpus Pszczółek. #Bring327thBack
Apr 12, 2017 @ 11:43am 
niuh niuh
Apr 11, 2017 @ 1:57pm 
Tak to jest jak sie nie zamknie grupy XD
Apr 11, 2017 @ 1:36pm 
Sześciesięciu pięciu członków.
Jan 15, 2017 @ 10:45am 
Wszystkie aktywne osoby mają dołączyć do nowej grupy steam

http://www.48675488.xyz/groups/327thKorpusGwiezdny
Jan 6, 2017 @ 7:53am 
thx
Jan 6, 2017 @ 12:21am 
teamspeak to ts3.crimsongaming.com czy pl i tam masz 327 kanal
Jan 4, 2017 @ 12:59pm 
ktoś poda nasz team speak ?
Jan 1, 2017 @ 1:04pm 
a tak wgl to nie będzie mnie do niedzieli bo jadę w góry. Do usłyszenia
Dec 30, 2016 @ 7:56am 
o której dzisiaj bedzie selekcja ARC?
Dec 25, 2016 @ 1:57pm 
Przepraszam Ze nie było mnie przez tydzien ale mialem karę na neta
Dec 6, 2016 @ 12:20am 
Przypominam że co tydzień selekcja na ARC (w soboty wieczorem))
Dec 1, 2016 @ 3:51am 
przepraszam za moją nie obecność na treningu ale musiałem sie uczyć
Nov 26, 2016 @ 12:04am 
sory za nieobecność na ostatnim treningu ale ja też nie mogę grać i grrać też się musze uczyć jeszcze raz przepraszam
Nov 21, 2016 @ 11:11am 
Przepraszam za nieobecność na treningu który odbył się 21.11 powodem nieobecności była ważna dla mnie sprawa
Nov 20, 2016 @ 2:23am 
przepraszam że mnie już wczoraj nie było na treningu czy no nie wiem musiałem kończyć a potem nie chciało mi sie grać :steambored:
Nov 19, 2016 @ 11:14am 
witam
y
Nov 19, 2016 @ 11:12am 
Witam
Nov 19, 2016 @ 11:10am 
Witam
Nov 6, 2016 @ 4:17am 
Witam
Sep 2, 2016 @ 11:52am 
Przed eventem planetarnym robiłem kurs na trenera ale go nie ukończyłem i na serwer wejdę dopiero jutro. Patrystyk może potwierdzić to że kurs robiłem. Czy będę musiał go przechodzić ponownie czy też nie? - Stone
Sep 1, 2016 @ 10:52am 
To już musisz uzgodnić z Komandoren Ale ja nie widzę przeszkód
Sep 1, 2016 @ 9:42am 
Jeśli byłem oficerem musztry(a byłem zanim zostałem CT), czy mam odrazu range Trenera?
Aug 19, 2016 @ 8:10am 
Już ni ma Kapitana Mike'a bo został (niesłusznie) rozstrzelany Ale mi też miło było.