STEAM GROUP
Mateusz "G0stT" Garbarczyk [Stream] G0stT HD
STEAM GROUP
Mateusz "G0stT" Garbarczyk [Stream] G0stT HD
0
IN-GAME
10
ONLINE
Founded
January 6, 2015
Language
Polish
Location
Poland 
28 Comments
Oct 19, 2016 @ 4:01pm 
Avatary na zamówienie :: :: :: Duży katalog :: :: Info na naszym profilu steam :: Zapraszamy.
Sep 25, 2016 @ 5:53am 
Sieć EGC Zaprasza na dobry i stabilny serwer TeamSpeak 3 istniejemy już rok czasu i macie pewność że nie padnie on po paru dniach posiadamy stronę,forum,Fanpage,grupa steam i serwer TeamSpeak. Zapraszamy!

Odnośniki:
- Grupa na Steam: https://www.48675488.xyz/groups/ElitessGC
- Strona główna: http://www.elitessgc.pl
- TeamSpeak3: ts3.elitessgc.pl
- FanPage: https://www.facebook.com/ElitessGC/
- Forum: http://forum.elitessgc.pl/
http://www.48675488.xyz/groups/graffart

Zapraszam do Grupy o tematyce Grafiki Komputerowej i AMXX !!!!
Mar 6, 2015 @ 1:52am 
https://www.youtube.com/watch?v=BTYitPmkQsc
2:13 do 4:04
AHAHHAHAHAHAHAH
Feb 21, 2015 @ 5:55am 
https://www.facebook.com/csgo.ez.skins.ez.life
Stronka do obstawiania z dużą skutecznością :)
Jan 28, 2015 @ 7:41am 
Dam AWP Redline za jakieś inne skiny pisać.
Jan 24, 2015 @ 3:37pm 
Ghost nie mogę dodać do znajomych :(
Jan 18, 2015 @ 3:52pm 
https://www.facebook.com/csgo.ez.skins.ez.life
Stronka do obstawiania z dużą skutecznością :)
Jan 10, 2015 @ 1:25am 
Dzisiaj kolejny strumyk?
Jan 9, 2015 @ 10:12am 
Można :D miało Cię nie być ;p
Jan 9, 2015 @ 10:04am 
Ktoś Reflektuje dzisiaj 19:30 Stream ?
Jan 8, 2015 @ 1:35pm 
Ghost wali heady kiedy inni patrzą wtedy !
Jan 8, 2015 @ 1:17pm 
Chcę ktoś wymienić sobie skrzynki za skina. Zgłaszajcię się do mnie. Zbliżamy się do 200 członków! GZ
Jan 8, 2015 @ 12:48pm 
G0stT siema all
Jan 8, 2015 @ 12:08pm 
G0stT mógłbyś wysłać linka lub nazwe z tymi nutkami co lecą na steamie?
Jan 8, 2015 @ 10:06am 
Chce się ktoś pozamieniać ? :P
Jan 8, 2015 @ 7:54am 
No i mamy 100 :D Dziękuję Bardzo wszystkim za starania
Jan 8, 2015 @ 6:34am 
Jeszcze 6 osób i mamy 100 :D
Jan 7, 2015 @ 10:52am 
Mordeczki :* Zapraszajcie znajomych :D wiem że mogę na was liczyć
Zbudujemy wielką społeczności która poprowadzi nas do zwycięstwa

Ave :D
Jan 7, 2015 @ 10:46am 
XDDDDDDD
Jan 7, 2015 @ 10:43am 
owned
Jan 7, 2015 @ 7:39am 
heh
Jan 7, 2015 @ 7:36am 
Jestem
Jan 7, 2015 @ 7:31am 
:D
Jan 7, 2015 @ 7:29am 
kupa :D
Jan 7, 2015 @ 7:29am 
Siemanko :)
Jan 7, 2015 @ 7:27am 
No elo! :D
Jan 6, 2015 @ 1:30pm 
jak to na Moda przystało zawsze na czele !