STEAM GROUP
Gramy Bo Lubimy! GBL !
STEAM GROUP
Gramy Bo Lubimy! GBL !
4
IN-GAME
40
ONLINE
Founded
August 29, 2017
Language
Polish
Location
Poland 
12 Comments
Apr 15 @ 5:45pm 
Ja muszę nad całym bezpieczeństwem czuwać całymi dniami trenuje żeby wieczorem być gotowy ale nie tylko mięśnie muszą być silne głowa nawet mocniejsza dlatego każdego wieczoru przed wyjściem słucham tego , czasem czas goni więc w samochodzie a czasem w odrzutowcu . Jak myslisz co ludzie se pomysla jak to przeczytaja? ze ze mna jest nie tak? czy ty masz odklejke? szach mat pograzyles sie sam. Donald
Apr 15 @ 7:48am 
wszystkich przepraszam za Aressa91 słabe teksty
taki wstyd na grupie print screany można robić:dealbs:
Apr 13 @ 4:58am 
Ja muszę nad całym bezpieczeństwem czuwać całymi dniami trenuje żeby wieczorem być gotowy ale nie tylko mięśnie muszą być silne głowa nawet mocniejsza dlatego każdego wieczoru przed wyjściem słucham tego , czasem czas goni więc w samochodzie a czasem w odrzutowcu to jest wypowiedz Tuska wiedzialem ze za darmo tych gier nie masz, jak tam sprzedaz nieruchomosci Niemcom? kasa nie smierdzi co?
Apr 13 @ 4:42am 
Poziom naszych wypowiedzi jest tak różny że jadą już z noszami powiem im że potrzebujesz podwójną dawkę tlenu i 4 kroplówki na każdą z kończyn jedną jak i respirator na klatę.
Zostawię też zapętloną piosenkę której będziesz sporo słuchał https://www.youtube.com/watch?v=VLEIgw58Lgo
Apr 12 @ 12:49pm 
aaa Tusk czy to ty?
Apr 12 @ 11:39am 
Wiesz Ogromne miasto gdzie jak gdzieś Cię nie ma to zaraz się wszystko zmienia 18 dzielnic które ciągle ktoś przerabia jeden biznes umiera inny się rodzi pełno miejsc ludzi pomysłów urealnionych w rzeczywistości...
i teraz pomyśl że Ja muszę nad całym bezpieczeństwem czuwać całymi dniami trenuje żeby wieczorem być gotowy ale nie tylko mięśnie muszą być silne głowa nawet mocniejsza dlatego każdego wieczoru przed wyjściem słucham tego , czasem czas goni więc w samochodzie a czasem w odrzutowcu https://www.youtube.com/watch?v=VLEIgw58Lgo
Apr 11 @ 10:55am 
Siemka jak tam życie w Warszawie?
Apr 11 @ 4:36am 
:fatality:Witam wszystkich w grupie Gramy Bo Lubimy!:fatality:
Apr 27, 2022 @ 1:43am 
Jeśli chcesz zagrać pytaj, jeśli chcesz o coś pytać pytaj, jeśli lubisz zimną rybe a nie ciepłego kotleta to jesteś wyjątkowy :strike::strike::strike:
Mar 6, 2018 @ 6:24am 
Mar 3, 2018 @ 3:54pm 
Witam.