STEAM GROUP
Informatyka (MiI) UŁ 2014 INF14 WMII
STEAM GROUP
Informatyka (MiI) UŁ 2014 INF14 WMII
0
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
September 15, 2015
Language
Polish
Location
Poland 
11 Comments
Sep 18, 2015 @ 2:49am 
Ja mogę w cs'a pyknąć co nieco
Sep 18, 2015 @ 1:04am 
Ktoś chętny na rundkę CS GO?
Sep 16, 2015 @ 8:37am 
2:health:
Sep 16, 2015 @ 8:28am 
Left 4 Dead 1/2? :health:
Sep 16, 2015 @ 2:27am 
@SRU jakoś nigdy 1.6 mnie nie przekonał, ale GO to inna bajka.
Sep 16, 2015 @ 12:55am 
Ja to dinozaur więc pytanie, czy ktoś tutaj gra w CS 1.6?:)
Sep 15, 2015 @ 7:41pm 
@amazE - wiesz, ja kiedyś grałem 2 osobami w Amnezje.. z nagrywaniem wstecznym całkiem ciekawa zabawa ;)
Sep 15, 2015 @ 6:19pm 
No to co mały turniej w HS'a ? A może jakiś maraton Amnesi ? Tyyyyle pomysłów :Geralt:
Sep 15, 2015 @ 3:24pm 
Witajcie :D :Survivalist:
Sep 15, 2015 @ 3:21pm 
Czekam na propozycje, jeśli są jakieś :D
Sep 15, 2015 @ 3:13pm 
Dobrze grupa zrobiona, nie martiśc się, tylko logo wybierz jakieś ładne ;P