STEAM GROUP
Killing Floor Romania KF Ro
STEAM GROUP
Killing Floor Romania KF Ro
0
IN-GAME
8
ONLINE
Founded
May 1, 2009
Location
Romania 
35 Comments
Oct 4, 2011 @ 10:11pm 
vreau sa jooc kf cu mai multi romani care se mai joaca :D ?
Feb 5, 2011 @ 3:48am 
As dori sa joc Killing Floor cu mai multi romani daca va mai jucati ?:D
Dec 16, 2010 @ 10:16am 
Daca mai doreste careva invite pe grup, va rog sa-mi lasati mie mesaj la profil, intrucat nu e public tocmai pentru a diminua valul continuu de striviti care intra pe grupuri si incearca sa fure conturi si chiar daca majoritatea dintre voi stiti ca ceea ce promit ei (jocuri gratis si alte lucruri) nu sunt adevarate, mai exista totusi si incepatori care cu usurinta pot pica in plasa si ramane fara cont.
Va multumesc!

Philosykos
Aug 8, 2010 @ 12:57am 
Am bagat si eu solo normal/short si nimic.
Aug 7, 2010 @ 10:58pm 
E extrem de simplu sa iei merry men...il poti lua si jucand singur :)
Aug 7, 2010 @ 1:32pm 
Am incercat sa obtin Merry Men in 2 si nu l-am primit, desi dupa ultima vindecare am tras numai eu => sigur l-am omorat eu ! Cred ca trebuie sa fim 6/6.
Aug 6, 2010 @ 2:33pm 
Si mie imi trebuie Merry Men. :\
Aug 6, 2010 @ 7:18am 
Am nevoie de cativa playeri pentru achievements. De exemplu, Merry Men. Cine se baga?
Aug 5, 2010 @ 5:55am 
Salut! Eu sunt ownerul serverului, as vrea sa dezvolt mai mult comunitate de kf din Romania, siteul serverului este www.gamersmania.ro ( sper ca nu fac publicitate) si pentru info add pe steam ( avram_andrei ) sau pe e-mail admin[at]gamersmania[dot]ro
Aug 2, 2010 @ 2:36am 
S-a lansat un server de Killing Floor in Romania,momentan este BETA:
kf.gamersmania.ro ; 86.120.154.124:7707
Mar 4, 2010 @ 10:49am 
Domnu mircea, cred ca cel mai simplu ar fi sa cumperi jocul.
Mar 3, 2010 @ 3:31pm 
wat
Mar 3, 2010 @ 7:57am 
:doublefacepalm:
Mar 3, 2010 @ 5:53am 
asa si acuma ♥♥♥ joc si eu killing floor ?
Jan 12, 2010 @ 10:18am 
decat L4D prefer KF, this game has srs balls
Aug 23, 2009 @ 10:42am 
.. cica killing floor romania .. da jucati l4d:))
Aug 22, 2009 @ 1:42am 
Da, eu inca mai joc.
Aug 21, 2009 @ 11:16pm 
mai joaca cineva ? :D ( la KF ma refer )
Jul 22, 2009 @ 4:51pm 
I have the game ! Let`s kill some bastards !
Jul 10, 2009 @ 4:00am 
Yeah ! Si hai la masacru :D
Jul 10, 2009 @ 12:59am 
Uhm, cred ca am cardul blocat de la banca, am sa vorbesc cu cei de acolo sa vad despre ce este vorba.
Jul 4, 2009 @ 6:22am 
mie nu imi mergea sa cumpar prin steam(program) asa ca am mers pe site la ei si acuma imi functioneaza si pe steam!
Jul 1, 2009 @ 2:03am 
Eu am cumparat 2 direct de pe steam - with card.
Jun 30, 2009 @ 11:31am 
Dai add to cart -> purchase for my self -> si de aici te descurci. trebuie sa completezi campurile alea care au sa-ti apara ;)
Jun 29, 2009 @ 2:02pm 
Voi ♥♥♥ ati cumparat ? Eu am incercat prin card... dar nu merge....
Jun 14, 2009 @ 12:10pm 
Nu se cumpara mai nimic in afar' de CS, prin Romania, asta e adevaru :|
Deci nu stiu ♥♥♥ o marim :)) Decat daca le cumparam noi jocu :))
Jun 14, 2009 @ 6:39am 
Mariti comunitatea :D Killing Floor FTW
May 27, 2009 @ 10:53am 
Haha, nu e rau :))
May 27, 2009 @ 10:03am 
Ok, prezenta. Se pare ca sunt singura
May 27, 2009 @ 9:40am 
Samire vezi sa le mai dai kick arora care nu au KL :D
May 25, 2009 @ 2:44pm 
Yap
May 25, 2009 @ 2:41pm 
26 mai - marti - poate reusim sa ne strangem vreo 6 sa jucam un killing floor. Serverul e usor de facut. Seara pe la un 8 cred ca ar fi potrivit, nici prea devreme nici prea tarziu. Merge?
May 17, 2009 @ 8:27am 
people bastards with steam picteare are stolen accounts (Ipowned to samir and the another to another guy)...Take care dont go to unknow links and of course dont give your password to nobody.

Usually they offer free games...please take care
May 13, 2009 @ 2:56pm 
Ciao Frati, jo nu sunc romanesc, sunc spaniol, dar locuiest la Timisoara si em plac sa juca cu voi and invata limba romana...Pe curind pe Killing floor... Maine este ziul XD
May 10, 2009 @ 3:39am 
Daca mai aveti prieteni care detin jocul sau urmeaza sa-l achizitioneze nu ezitati sa ii invitati in grup :)