GRUPA STEAM
Mac Beta Thread MBT
GRUPA STEAM
Mac Beta Thread MBT
0
W GRZE
2
ONLINE
Założona
28 kwietnia 2010
Komentarzy: 7
29 kwietnia 2010 o 21:53 
hum. maybe they just simultaneously got lives for a little bit
29 kwietnia 2010 o 21:43 
A lot of people seemed to have gone to do other things and wait until May 12th. The thread talking about it pretty much completely died.
29 kwietnia 2010 o 9:55 
WOO personal Mac thread! :D...now we just need the beta...and we'll be good to play! ^_^
29 kwietnia 2010 o 9:53 
Hi there!
29 kwietnia 2010 o 9:50 
Hello Mac-Users :D
29 kwietnia 2010 o 9:43 
hahahaha, a whole thread for us? count me in!!! :D
29 kwietnia 2010 o 7:31 
Feel free to invite others from the thread or other 'macheads'