STEAM GROUP
.The Forest Polska :TheForestPL
STEAM GROUP
.The Forest Polska :TheForestPL
1
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
February 4, 2018
Language
Polish
Location
Poland 
16 Comments
Jan 28, 2021 @ 12:44pm 
Szukam ekipy do gierki +18 ts eQuality.net-speak.pl
Jan 3, 2021 @ 10:41pm 
szukasz ekipy do grania the forest, cs, gta itp? ---> https://discord.gg/3UPb4MAe5t
Jan 2, 2021 @ 4:39am 
Witam szukam ludzi do gry the forest na dedyku, jeszcze go nie ma ale jak zbierze się kilka osób to założę
Zapraszam chętnych.
Dec 12, 2020 @ 5:47am 
Witam mam kłopot z dedykowanym serwerem The Forest. Są poradniki w j. angielskim ale oś nie tak chyba robię. Czy ktoś z Was pomógłby mi ? dzięki za dop
Apr 14, 2020 @ 1:11am 
Gra ktoś?
Jul 26, 2019 @ 2:07am 
gra ktoś?:steamhappy:
Jul 13, 2019 @ 6:07am 
szukam 3 lub 2 osób do grania w the forest
Feb 5, 2019 @ 8:45am 
Witam szukam 2-3 ludzi do gry the forest na dedyku 10 miejsc, najlepiej jak byś znał podstawy gry, przydałby się jakiś budowlaniec bo szczerze mówiąc z kolegą słabo nam idzie budowa, gramy na normalnym poziomie gdyż jest nas tylko 2.
Wymagania:
Discord, mikrofon, czas na granie, 18+ ale możesz być młodszy aby ogarnięty.
Zapraszam chętnych.
Dec 18, 2018 @ 6:59am 
gra ktos?za 20 30 minut? the forest??

Oct 26, 2018 @ 2:18am 
ivex rzadko ale gram a co
Oct 26, 2018 @ 2:12am 
gra ktos w the forest?
Jul 18, 2018 @ 5:19am 
kto gra w the forest?
Mam juz baze i gram razem z kuzynem
Jun 28, 2018 @ 2:44am 
siema szukam chętnych do gry w te gre kupiłem ją pare dni temu
zapraszam na swój kanał ts Jiowanni.pl
Jun 27, 2018 @ 7:37am 
siemka
May 15, 2018 @ 8:58am 
chcesz zagrac kiedys dodaj nie gryze ani nie oszukuje
Feb 22, 2018 @ 9:18am 
Kto ma ochode zagrac w tf ??
Zapraszam serdecznie !!