STEAM GROUP
P.P.P.J P.P.P.J
STEAM GROUP
P.P.P.J P.P.P.J
0
IN-GAME
0
ONLINE
Founded
September 15, 2013
Language
Polish
Location
Poland 
60 Comments
Aug 17, 2014 @ 2:09am 
Umarłem 9 razy w swoim życiu ;-;
Aug 8, 2014 @ 6:31am 
Ale cicho D:
Oct 14, 2013 @ 2:03pm 
Calm your tits down...
Sep 26, 2013 @ 12:27pm 
Kart, tylko tytuł jest podobny, cała piosenka w innym wykonaniu, i cholera, kojarzy mi się mocno z Burnout Paradise :D
Sep 26, 2013 @ 11:19am 
Nie kapuje... Czemu niby i na co miałbym sie obrazić? <___>
Sep 26, 2013 @ 7:26am 
Nie obraź sie Bi0 ale oto coś podobnego do tego co wysłał Toxic :D http://www.youtube.com/watch?v=zM1xL2JPWJo
Sep 26, 2013 @ 7:01am 
Jesus.... weź bo cie przybije do krzyża znowu i pokaram cie ♥♥♥♥♥ Miley Cyrus i jej Twerkiem xD
Sep 26, 2013 @ 6:51am 
Ja się nie wtrącam :p
Sep 26, 2013 @ 6:51am 
Bio i jego teksty
Sep 26, 2013 @ 5:43am 
co się dzieje? D:
Sep 26, 2013 @ 5:12am 
Szczerze chyba wam sie nudzi że takie grupy zakładacie :D.
Sep 25, 2013 @ 12:09pm 
Chyba odpisuje jakiemuś spasłemu 10-latkowi, który płacze jak się powie coś co mu uwłacza.
Nie jest tak?
Sep 25, 2013 @ 11:50am 
Wal sie na :gmod:nój, szmato!
<3
Sep 25, 2013 @ 10:48am 
Bio, spłoniesz w piekle dziwuro.
Sep 25, 2013 @ 10:45am 
Może jakaś działka dla mnie za miejsce w niebie?
Sep 25, 2013 @ 10:43am 
Nie....
Czarni nie mają tu głosu! :<
Sep 25, 2013 @ 10:42am 
Domagam się moderatora
Sep 25, 2013 @ 6:08am 
Wat
Sep 24, 2013 @ 8:54pm 
A ty umrzesz i zmienisz sie w takiego chuja VVV
Sep 24, 2013 @ 2:10pm 
Wszyscy kiedyś umrzecie :c
Sep 24, 2013 @ 1:01pm 
Burn burn and again burn
Sep 24, 2013 @ 8:40am 
To je Matrix tego nie ogarniesz
Sep 24, 2013 @ 8:13am 
Cezaryy? XDDDDDDD
zmień avka bo wiesz.... nie masz się co chwalić swoją twarzą.
szounieszu f muntusze
Sep 24, 2013 @ 1:47am 
Komorniś gdzie ty mnie zapraszasz ._. Tosz to jest ♥♥♥♥♥♥♥ fanclub
Sep 23, 2013 @ 11:36am 
Nie
Sep 23, 2013 @ 8:34am 
A można kupić w beczkach, a nie w puszkach?
Sep 23, 2013 @ 6:35am 
:o
Sep 22, 2013 @ 11:23am 
lzamawiam 500 puszek tego soczku... trzeba zarobic...
Sep 22, 2013 @ 12:27am 
Hue hue hur
Sep 21, 2013 @ 11:56pm 
Soczek z kucyków?! To ja poprosze z ogiera 500L :3
Sep 21, 2013 @ 11:40am 
Ja nie wiem, zostalem zaproszony przez epickich znajomych :D:
Sep 21, 2013 @ 11:39am 
Diam ty suko!
Czemu grasz mi na uczuciach?? ;-;
Sep 21, 2013 @ 10:31am 
Właśnie chciał bym wiedzieć ;-;
Sep 21, 2013 @ 9:55am 
co tu się dzieje?
Sep 21, 2013 @ 9:36am 
Ja sam nie wiem co tu robie ._.
Sep 21, 2013 @ 5:46am 
Co ja tutaj robie ? ;-;
Sep 21, 2013 @ 5:09am 
Jou biczes ;_;
Sep 18, 2013 @ 2:21pm 
Fak ju bicz x3
Sep 17, 2013 @ 9:09am 
DOCTOR!
Sep 17, 2013 @ 8:01am 
Krzyworyjny cygan z łasica na łbie
Sep 17, 2013 @ 7:39am 
pechowy brian
Sep 17, 2013 @ 7:36am 
Brony posuwający kuce
Sep 17, 2013 @ 7:35am 
Maminsynek z aparatem
Sep 17, 2013 @ 7:32am 
Zielony Clopper
Sep 17, 2013 @ 7:31am 
Rudy nerd
Sep 17, 2013 @ 7:08am 
Zgłoś się do rudego
Sep 16, 2013 @ 10:27pm 
skoro wy tu jestescie do mordu clopperow... dajcie mi troche towaru.. wiem gdzie go sprzedac ^ ^
Sep 16, 2013 @ 8:59am 
Diam: Na szczescie - ogarniam angielski ( wszyscy zaskoczeni)
Reaper: Bo miałem lepsze referencje na stałego klienta, biały gruzie <3