STEAM GROUP
SniperEliteV2TrainingCamp SEV2TC
STEAM GROUP
SniperEliteV2TrainingCamp SEV2TC
1
IN-GAME
27
ONLINE
Founded
November 24, 2012
22 Comments
Sep 28, 2016 @ 9:46am 
Докладываю. Жыфф и практически здоров! Играть ток не умею...(
Nov 20, 2015 @ 1:31am 
Куда все Вы пропали :)
Sep 20, 2014 @ 6:00pm 
Hi
Dec 14, 2013 @ 9:45am 
Предлагаем поучаствовать в международнем турнире снайпер элита 2, подробности на сайте http://rk-gamer.clan.su/ для вашего удобства на сайте находиться переводчик.
Dec 14, 2013 @ 9:45am 
Offer to participate in an international tournament Sniper Elite 2, details on the site for your convenience http://rk-gamer.clan.su/ site to be a translator.
Dec 9, 2013 @ 9:10am 
есть
Oct 28, 2013 @ 2:23am 
есть
Aug 7, 2013 @ 1:11am 
А тут русские есть?
May 22, 2013 @ 1:43am 
hi who play coop
Apr 2, 2013 @ 11:44am 
Magyar van itt aki nyomja a v2-t?
Jan 15, 2013 @ 1:24pm 
why is the ctf mode unpopular?
Dec 31, 2012 @ 2:13am 
hi
Dec 15, 2012 @ 1:23am 
i want to play ctf, but no man want to play ctf
im very saddddddddddd
lets play ctf with meeeeeeeeeeeeeeee
pleaseeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
Dec 3, 2012 @ 4:51pm 
Thanks for helping an old fogy.
Nov 28, 2012 @ 12:12pm 
Thanks for the invite.
Nov 28, 2012 @ 12:28am 
your welcome
Nov 27, 2012 @ 4:38pm 
I am not sure who invited me, but thank you
Nov 26, 2012 @ 2:29am 
yall are very welcome
Nov 26, 2012 @ 2:17am 
thanks 4 the invite
Nov 24, 2012 @ 5:49am 
Want to show support for the group put *STC* infront of your sn