STEAM GROUP
Strzała w 10 PL SW10PL
STEAM GROUP
Strzała w 10 PL SW10PL
1
IN-GAME
4
ONLINE
Founded
December 28, 2011
11 Comments
Mar 3, 2015 @ 8:51am 
Sprzedam konto w lolu za kilka gier na steam
Jul 3, 2013 @ 2:43am 
Nie moge się zalogowac :(
May 12, 2013 @ 11:12pm 
Macie Kopie Doty Wyslac
Feb 28, 2013 @ 11:55am 
Reaktywacja grupy ludziska cisniemy dalej w cod-y zapraszam do gry i życzę miłej zabawy :D
Feb 9, 2012 @ 9:56am 
prosba do wszystkich prosze o napisanie przed swoim nickiem |SW10| dziekuje :D
Jan 5, 2012 @ 11:50pm 
Ludzie w tą NIEDZIELE mamy turniej na gracza tygodnia :D :D :D :D
Jan 2, 2012 @ 6:36am 
Dzieki Wzajemnie :D :D :D ::D
Jan 1, 2012 @ 5:41pm 
$$___$$_____$$_____$$$$$$____$$$$$$__$$$$___$$$$__
$$___$$____$$$$____$$____$___$$____$__$$$___$$$___
$$$$$$$___$$__$$___$$$$$$____$$$$$$____$$$$$$$____
$$___$$__$$$$$$$$__$$________$$__________$$$______
$$___$$_$$$____$$$_$$________$$__________$$$______

$$____$$__$$$$$$_$$_________$$__
$$$___$$__$$______$$____$____$$___
$$_$__$$__$$$$$$___$$___$_$___$$____
$$__$_$$__$$________$$_$___$_$$_____
$$___$$$__$$$$$$______$_____$_______

$$$$___$$$$_$$$$$$_____$$_____$$$$$$_____$$_
_$$$___$$$__$$________$$$$____$$____$___$$$$
__$$$$$$$___$$$$$$___$$__$$___$$$$$$_____$$_
____$$$_____$$______$$$$$$$$__$$___$$_______
____$$$_____$$$$$$_|$$$____$$$_$$____$$___$$
Dec 31, 2011 @ 9:01am 
pisac jak ktos nie moze
Dec 31, 2011 @ 5:43am 
witam was. Chciałbym powiedziec ze w poniedzialek zostanie wyłoniony gracz tygodnia przez turniej. turniej odbedzie sie w poniedziałek o godz. 15:00 w MW2. Jeśli komus nie pasuje termin prosze pisac do mnie