STEAM GROUP
The RedDivison - Servers TRD Servers
STEAM GROUP
The RedDivison - Servers TRD Servers
11
IN-GAME
36
ONLINE
Founded
December 4, 2018
Language
Polish
Location
Poland 
200 Comments
May 27, 2025 @ 7:18pm 
sperma
May 9, 2025 @ 1:32am 
witam
Jul 4, 2023 @ 5:39am 
bo muszą ci się załadowac, g mod tak ma
Jul 3, 2023 @ 2:41pm 
ej pytanie dlaczego jak wbijam ponownie na serwer musze pobierac ponownie textury i textury graczy mi sie nie wczytują
May 11, 2022 @ 7:30am 
https://discord.gg/MJcTQdKV
tu się wszystko dzieje :p
May 11, 2022 @ 7:00am 
ten serwer żyje czy już kaput?
Aug 12, 2021 @ 3:31am 
łota fak ej widzowie widziałem scp 420
Aug 10, 2021 @ 4:36am 
シ︎
Nov 21, 2020 @ 11:47am 
chyba
Nov 21, 2020 @ 11:40am 
huy
Nov 21, 2020 @ 11:13am 
I będzie żyło niedługo XD
Nov 21, 2020 @ 11:12am 
O to coś tu jeszcze żyje
Nov 21, 2020 @ 7:42am 
kinda
Nov 21, 2020 @ 2:21am 
Banned
Nov 20, 2020 @ 12:20pm 
hm moje wiadomości znikneły, ciekawe
Nov 3, 2020 @ 2:05am 
i fajnie
Jul 14, 2020 @ 12:30pm 
są serwery
Jul 14, 2020 @ 9:13am 
kiedy servery będą?
May 9, 2020 @ 7:39am 
bo są wyłączone pozdrawiam
May 9, 2020 @ 3:32am 
coś sie stało bo próbowałem sie połączyć na obydwa servery przez ip i niedziala
Mar 24, 2020 @ 10:12am 
Kocham*
Mar 24, 2020 @ 10:12am 
Locham Cie Polish Lizard
Mar 24, 2020 @ 9:33am 
Buk błogosławi
Mar 14, 2020 @ 12:10am 
Polish Lizard mam twoje zdjęcie w pokoju
Mar 13, 2020 @ 2:40pm 
bo w moim sercu polska jaszczurkaaa
Mar 13, 2020 @ 6:14am 
polska jaszczura!
Mar 13, 2020 @ 6:10am 
xD ?
Mar 13, 2020 @ 5:02am 
Polska jaszczurko kocham Cię
Dec 27, 2019 @ 1:03pm 
true xD
Dec 27, 2019 @ 11:59am 
wiadomo ze trzeba w przerwy grac w Diablo 3 i Lola xd
Dec 27, 2019 @ 10:11am 
nwm tego staramy się zoptymalizować tryb pododawać jak najwięcej a przy tym też nie robimy tego 24/7 tylko po 2h dziennie by się nie przejadło teraz pracujemy nad systemem świadomości po nim robimy 049 a każdy scp ma mieć coś własnego i innowacyjnego temu to tyle trwa ponadto jeszcze chcemy martwe strefy gry wywalić co dodaje bardzo dużo roboty a to że teraz mamy większą ekipe nie oznacza że prace będą o wiele szybciej szły mam nadzieje że uda nam się przed wakacjami pokazać to co udało nam się do tej pory zrobić.
Dec 25, 2019 @ 1:06pm 
Jak Azus dołączył to przed wakacjami ;P
Dec 25, 2019 @ 11:38am 
A ile czekania? Do wakacji da rade?
Dec 25, 2019 @ 11:37am 
Czyli Azus przedł na dobrą strone mocy więc teraz czekać
Dec 24, 2019 @ 8:19am 
.………………........:oscar:
.…………………...☼☼
……………… …*•○♥○•*
……………… .*♥♫♀♂♫♥*’
.………..……*♥•♦►♫◄••♥*
……………*♥☺▬♥☺♥▬☺♥*
.………….*♥•♥▬#♠ ♥#▬♥•*♥*
…………*♥♫♥♥▬♫♥ ♥♫▬♥*♫*
………*♥☺♥☺♥♫*♣♥♫♥☺♥☺ ♥*
…….*♥♣♫♥♣♥☺♥♫♥☺♥� �♫♣♥*
…….*♥♥☺♣♥♫♥♥♫♥☺♥♫ ♥♣☺♥♥*
….…………………▓█
…….………………▓█
………………….๑۩۞۩๑
ℳerry ℭhristmas & A ℋappy 2020

Dla wszystkich :ShooterHeart:
Dec 24, 2019 @ 3:47am 
ale nie będzie dramy Azus wczoraj dołączył do naszego teamu więc nie ma po co się spinać xd
To powinno przyspieszyć prace nad trybem w dodatku Azus skupia się nad breachem więc jest duża szansa na postawienie 2 serwerów 1 breacha i 2 lost control

tylko trochę trzeba poczekać ;3
Dec 24, 2019 @ 1:13am 
jak bedzie drama to moge disa zrobic? @Polish Lizard
Dec 23, 2019 @ 3:29pm 
nie juz wszystko się wyjaśniło i nie będzie jednak dramy smutne ale prawdziwe xD
Dec 23, 2019 @ 2:43pm 
np. Young Lizard , DISS NA STREFEGIER, feat. DanxMusic
Dec 23, 2019 @ 2:41pm 
OO Moze Lizard zrób disa na StrefeGier xD
Dec 23, 2019 @ 11:49am 
bo robimy SCP Lost Control a w dodatku teraz strefa gier kradnie nasze pomysły więc chyba drama się szykuje
Dec 23, 2019 @ 10:14am 
znowu server jest martwy :/
Oct 22, 2019 @ 10:01am 
hm
Oct 21, 2019 @ 11:12pm 
Nie
Oct 21, 2019 @ 1:33pm 
ej breach jeszcze zyje??
Sep 20, 2019 @ 2:59am 
Smutek :( żadna aktualizacja nie weszła
Sep 5, 2019 @ 6:39am 
Nie spieszy my się ;)
Sep 5, 2019 @ 4:15am 
Ja tam gram w inne tryby/gry
Sep 5, 2019 @ 3:42am 
To trochę poczekasz....
Sep 4, 2019 @ 12:31pm 
ja tam czekam aż wyjdzie pełna wersja. czyli 1.0