STEAM GROUP
WarFrame-PL WF-PL
STEAM GROUP
WarFrame-PL WF-PL
7
IN-GAME
33
ONLINE
Founded
May 3, 2013
Language
Polish
Location
Poland 
35 Comments
Mar 26, 2024 @ 3:58pm 
ku chwale matki koteł
Jan 11, 2022 @ 11:33am 
ku chwale matki koteł
Dec 9, 2020 @ 6:51am 
Siemka szukam osób do wspólnej gry ;)
Apr 6, 2020 @ 5:22am 
Słuchajcie mam problem z zalogowaniem się pomoże ktoś ?
Feb 20, 2020 @ 8:10am 
Siema szukam osoby która pomogła by mi wytłumaczyć tą gre zapraszać :)
Mar 23, 2019 @ 2:15am 
Siemanko szukam kogoś kto wprowadzi mnie w tajniki gry. Pozdrawiam :LotusFlower:
Jan 4, 2019 @ 8:29am 
siema oglonie wracam powoli do gry po 3 miesiecznej przerwie i szukam kogos do grania i mi powiedzial co sie zmienilo itd
Sep 13, 2018 @ 6:36am 
Cześć Szukam osób do gry w warframe :D Osoby zainteresowane pisać priv
Jun 14, 2018 @ 9:09am 
Cześć mam 12 lat i szukam ludzi do gry którzy by mogli mnie wprowadzić do WarFrema bo podoba mi się ta gra ale lekko nie ogarniam :3 XD
Feb 11, 2018 @ 3:57am 
Witam wsyzstkich
Feb 2, 2018 @ 5:35am 
siema bardzo chętnie bym se z kims pograł pisać na priv

Aug 2, 2017 @ 11:28am 
hej szukam ludzi do gry jeżeli jesteś chętny to napisz do mnie :)
May 2, 2017 @ 5:57am 
Siemka. Jestem nowym graczem chętnym do gry
Nov 2, 2016 @ 3:53am 
ping
Apr 19, 2016 @ 2:52pm 
chce ktoś do klanu jeżeli tak niech doda mnie do znaj i poda mi na priv nick :)
Mar 16, 2016 @ 2:37am 
Coś się tutaj dzieje, ktoś jeszcze gra, czy grupa raczej wymarła?
Jan 27, 2016 @ 1:10pm 
Chciałbym pograć w Warframe. Zapraszać!
Oct 21, 2015 @ 9:31am 
Ktoś coś?
May 17, 2015 @ 12:06pm 
siemka wszystkich :). Życzę dobrej zabawy.
Mar 31, 2015 @ 3:52am 
Chętnie zagram z kims.
Aug 2, 2014 @ 11:27am 
Szukam kogos zeby pograz moge nawet od nowa albo dalej zadobrej postaci niemam ale zawsze lepiej pograc w 2-3-4 osoby :) prosze dodawac na steam i pisac :)
May 29, 2014 @ 5:28am 
Witam wszystkich :). Życzę dobrej zabawy.
Apr 27, 2014 @ 7:53am 
Witam, jestem nowy, gram ok 11h ale dalej potrzebuje czasami pomocy bo nei obczajam, jest ktoś kto mógłby mi pomóc wdrożyć sięd o gry ? ( Mój nick GambPL)
Mar 22, 2014 @ 8:12pm 
One Finger Death Punch mam kupon na ta gre 50% jesli ktos chce
Feb 21, 2014 @ 5:31pm 
szukam klanu :3
Jan 7, 2014 @ 3:33am 
Hej, jestem nowym graczem. Mam MAGa, jakby ktoś chciał grać bądź mi pomóc, proszę dodajcie mnie do znajomych.
PS.
Szykam też klanu, który przygarnie początkującą duszyczkę.
Jan 2, 2014 @ 9:00am 
Szukam chętnych do coopa w Warframe jestem początkującym graczem. Zainteresowani niech dodadzą mnie do znajomych.
Dec 24, 2013 @ 12:29am 
szukam klanu
Sep 28, 2013 @ 9:29am 
Chętnie dołącze do jakiegoś klanu :)
Jul 31, 2013 @ 6:29am 
Poszukuje grupy początkujących graczy Warframe, mniej więcej 1-2 poziom profilu.
Jul 17, 2013 @ 11:57am 
Szukam klanu z rozwinienym R&D ... (chodzi o mozliwosc tworzenia klanowych broni )
Jul 2, 2013 @ 2:27am 
Jak ktoś chce dołączyć do klanu (+50 członków) to niech do mnie napisze
Jun 15, 2013 @ 8:26am 
Siema,
zapraszam do klanu POLSKA jest nas 21 i liczba rosnie, aktywni gracze , troche rozbudowane dojo wiecej info na pw.
May 11, 2013 @ 8:48am 
Ktoś chetny, aby założyć klan
May 9, 2013 @ 3:47am 
Fajnie jak by były. Jak narazie zauważyłem, że polskie community jest raczej mało aktywne
-_-'