STEAM GROUP
CsŁódź CsŁódź
STEAM GROUP
CsŁódź CsŁódź
0
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
October 19, 2012
14 Comments
Dec 31, 2012 @ 7:23am 
ja juz plany mam :D
Dec 31, 2012 @ 7:18am 
Dawaj dawaj Arymen :P wpadaj z cztero pakiem ! :D
Dec 31, 2012 @ 7:10am 
Hahah Jeszcze My Się Muśimy Spotkać :D
Dec 30, 2012 @ 7:08am 
Woah :P pierwsi lodzianie sie spotkali na piwo :P hahahahahaahaha
Dec 25, 2012 @ 1:43am 
Szczęśliwego nowego roku
Dec 25, 2012 @ 1:03am 
Spokojnych i procentowych :P
Dec 24, 2012 @ 2:20pm 
Wesołych I Radosnych Świąt :)
Nov 24, 2012 @ 1:27pm 
;p
Nov 11, 2012 @ 2:41pm 
no ja tam moge sie spotkac ale reszta chyba sie boji ;D
Nov 11, 2012 @ 9:29am 
ja cały czas optuje za :)
Nov 11, 2012 @ 7:41am 
Ej no to jak panowie jakieś spotkanie :)
Oct 23, 2012 @ 9:57pm 
nie letnim tylko zimny! pozatym letni tez tu są :)
Oct 23, 2012 @ 3:08pm 
Yhy dasz alkochol nie letnim xD
Oct 21, 2012 @ 9:49pm 
trzeba wymyśleć jakieś piwo ;) by oblać łodzian ! :D