Інсталювати Steam
Увійти
|
мова
简体中文 (спрощена китайська)
繁體中文 (традиційна китайська)
日本語 (японська)
한국어 (корейська)
ไทย (тайська)
Bahasa Indonesia (індонезійська)
Bahasa Melayu (малайська) БЕТА
Български (болгарська)
Čeština (чеська)
Dansk (данська)
Deutsch (німецька)
English (англійська)
Español - España (іспанська — Іспанія)
Español - Latinoamérica (іспанська — Латинська Америка)
Ελληνικά (грецька)
Français (французька)
Italiano (італійська)
Magyar (угорська)
Nederlands (нідерландська)
Norsk (норвезька)
Polski (польська)
Português (португальська — Португалія)
Português - Brasil (португальська — Бразилія)
Română (румунська)
Русский (російська)
Suomi (фінська)
Svenska (шведська)
Türkçe (турецька)
Tiếng Việt (в’єтнамська)
Повідомити про проблему з перекладом


RIP.
RIP.
Don't know if anyone else will join though these days
It's been a hell of a long time, but it's Xeno (FriendlyNeighborhoodXenomorph). Not sure who remembers me from the dm_store days, but I'm sure some of you are aware of the TF2 Competitive mode coming out soon. If any of you niglets want to make a party and play that ♥♥♥♥ together for old time's sake, let me know. It would be cool to talk with some of you after the 2 years+ the server has been down.
2. Remove the Sniper's nest or just make a new area above it altogether
3. Two spawn doors on each side
I'd be choosing the Admins though. My server, my rules :p