STEAM GROUP
EXITI Forum EXITI
STEAM GROUP
EXITI Forum EXITI
3
IN-GAME
18
ONLINE
Founded
November 27, 2009
Location
Poland 
55 Comments
Oct 16, 2023 @ 11:10am 
umarlo ;/
Oct 29, 2020 @ 1:43pm 
zdechl wieki temu
Feb 19, 2020 @ 11:51am 
Czy zdechł klan? Co Barton porabia?
Oct 19, 2019 @ 3:34pm 
siema ktos cos coh2 bo umiem pionier mnie nauczyl grac w gierke fajna dynamiczna
Jun 9, 2017 @ 3:17pm 
ktoś ma karty z coh1? :)
May 18, 2017 @ 7:22am 
Chłe chłe Pionier, boczki zrywać. -_-
Jan 15, 2017 @ 5:18am 
Bartolinciu, na razie to napisz kilka rozprawek i przeczytaj parę słowników. Bym zapomniał, miałeś się ze mną podzielić hajsem z komunii... Nie dotrzymujesz słowa.
Jul 22, 2016 @ 9:28am 
Nie mogę a chciałbym się zarejestrować na stronie companyofheroes ale niemogę ktoś mnie może dodać bo chciałbym tam oglądać powtórki pisać sstrategię itd. Jak ktoś mnie Doda to proszę mnie poinformować
Jan 7, 2016 @ 9:23am 
Witam, szukam graczy do wspólnej gry w CoH 2.
Klan,indywidualnych...
Męczy mnie granie z przypadkowo napotkanymi Graczami (z których połowa to Nobby).
Nie jestem dzieciakiem,gram raczej często-czy jestem dobry -sprawdz mnie...
hary.s
Jun 10, 2014 @ 8:06am 
Jeśli ktoś ma kody Cenega Kompania Graczy pisać na priv do mnie wymienie się za karty lub kase steam.
May 5, 2014 @ 2:51am 
Witam wszystkich :)
Dec 6, 2013 @ 7:48am 
Jak coś to koło 20 mogę grać z kimś sprawdzające 2v2 :D
Oczywiście dziś
Dec 3, 2013 @ 1:18pm 
Pozdrawiam Batona...Fajnie, że nadal nosi mój awatar :spycon:
Nov 16, 2013 @ 11:13am 
Dzięki za zaproszenie
Nov 15, 2013 @ 1:40pm 
Tutaj mało kto sprawdza steama kolego zarejestruj sie na forum w razie jakis problemow z rejestracja czy czym kolwiek daj znac
Nov 14, 2013 @ 10:24am 
witam wszystkich i dziękuję za zproszenie...
Nov 14, 2013 @ 6:45am 
Więcej chętnych do gry znajdziecie na forum http://exitii.gametactics.pl/index.php
Nov 13, 2013 @ 12:33pm 
Witam wszystkich. Dołączam się do przedmówców. Gram najczęściej wieczorani 1vs1.
Mógłbym również 2vs2 walnąć, ale do tej pory sporadycznie w to grałem, więc nie mam tyle expa. Pozdro all.
Nov 13, 2013 @ 10:17am 
Witam jak coś też jestem chętny żeby pograć :).Kontakt prv
Jul 26, 2013 @ 2:03am 
Chętnie zagram jakieś wspólne bitwy. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam na priv :)
Jul 24, 2013 @ 12:44pm 
siemanko chętnie pogram
Jul 7, 2013 @ 10:14am 
gra ktoś?
Jul 6, 2013 @ 12:48pm 
Zapraszam do gry 2vs2 3vs3 4vs4
Jun 28, 2013 @ 3:55am 
Czesc ja niedawno zaczalem i chetnie pogram z kims uzywajac przy tym ts3 :) jak by byli chetni to piszcie
Jun 18, 2013 @ 11:01am 
Na ostatnią godzinę kompana potrzeba
Apr 29, 2013 @ 2:48pm 
bo bida na tym steamie
Apr 29, 2013 @ 2:47pm 
potrzebujemy dwóch osób do 2v2
Apr 11, 2013 @ 12:34pm 
kurcze w wersji Steam mój maphack nie widzi budynków wroga :D, lepszy był na servie Relicka
Apr 8, 2013 @ 10:34am 
Jak ktoś chce pograć w bete to bardzo chętnie pisze się na 2v2/3v3 ;D
Apr 8, 2013 @ 6:19am 
I jak wrażenia z dwójki?
Apr 7, 2013 @ 5:33am 
słuchajcie ludzie nie róbcie żanych podkręcania proców ani zmian ustawien w dzwieku. Dopiero przywracanie systemu pomogło mi ponownie naprawić gre
Apr 7, 2013 @ 2:43am 
HoH tutaj ;]
Apr 6, 2013 @ 1:54pm 
Emano tu babka ;)
Apr 6, 2013 @ 1:37pm 
Witam wszystkich :)
Apr 6, 2013 @ 12:39pm 
Cześć
Apr 6, 2013 @ 11:48am 
siema wszsytkim nowym
Mar 29, 2013 @ 10:27am 
Witam
Jul 18, 2012 @ 10:56am 
a witamy, witamy szanownego użytkownika :)

w steamgifty się bawisz?
Jul 18, 2012 @ 10:45am 
Witam, z tej strony Jon1989:)
Aug 11, 2011 @ 5:40am 
Wita was świeżak :)
Jan 21, 2010 @ 12:22pm 
Witam witam, Templariusz z tej strony :)
Jan 12, 2010 @ 10:11am 
ja gram czasami :)
Jan 1, 2010 @ 2:57pm 
To grywacie jeszcze w RO ?
Dec 23, 2009 @ 6:57am 
No ta ;) jak strzelać z bazooki do Pick-Upa myśląc ze nikt nie uslyszy :D
Dec 23, 2009 @ 3:47am 
Swoje ju| pokazale[, nie chce bic Cie po raz n- ty :D
Dec 22, 2009 @ 11:37am 
Oho odezwał się ten co jest najlepszy ;) Może mały sparing w RO zobaczymy czy jestem takim leszczem ;)
Dec 22, 2009 @ 10:45am 
siema leszcze
Dec 16, 2009 @ 8:09am 
to gramy jakiegoś meczyka???