STEAM GROUP
Herdynjugend Herdyn fans
STEAM GROUP
Herdynjugend Herdyn fans
6
IN-GAME
37
ONLINE
Founded
September 12, 2013
Language
Czech
Location
Czech Republic 
52 Comments
Nov 19, 2025 @ 7:19am 
Dneska jsem hral lolko a citil jsem se jako herdyn, netrefil jsem malphite ult alespon neco me ten chlapes naucil
Mar 26, 2025 @ 11:35am 
miau:DSTpoop:
Jan 26, 2025 @ 11:32pm 
Opičí Král vrací úder a s tím i nabídka o založení Discord či Steam skupiny, kde by se probírala jen a pouze historická fakta v období Husitů až po daleké kořeny Otakara II. zvaného železný a zlatý! Byl bych velmi rád kdyby tu byl zájem. Určitě se mi můžete ozvat na Steam. Děkuji vám i Vám pane Pawle! Hybajte Holoto!
May 26, 2024 @ 3:49pm 
Hoši jsme mistri v hokeji :GDEasy:
May 22, 2023 @ 11:23pm 
:coolstar2022:
Jan 15, 2023 @ 3:43am 
jsem nejlepší
Apr 3, 2021 @ 10:55am 
jsem nejlepší
Feb 27, 2020 @ 4:46pm 
Někdo něco kdykoliv zahrát ?
Dec 10, 2017 @ 10:16am 
Zdrávím, chtěl bych Vás pozvat na server GreatSites.cz ve hře Counter-Strike. Kvalitní herní servery, parádní komunita hráčů? IP: 82.208.17.248:30000. Kdyby jste někdo byli ochotní mohli by jste ho taky sdílet děkuji.
Aug 8, 2017 @ 8:58am 
Boii












































.
May 16, 2017 @ 11:31pm 
čau herdyn
Jul 1, 2016 @ 5:36am 
Ahoj :2016weiner: chci se zeptat neví někdo jak stáhnout skiny do Darkest Dungeonu?
Apr 17, 2016 @ 10:04am 
První v roce 2016 ... Kappa //
Sep 24, 2015 @ 10:58am 
Zdravím lidi scháním lidi od MGE - Sherif do teamu jsem MGE a už mě nebaví hrát s dementama co trollí tak jsem si řekl že napíšu někam kde jsou dobří lidé. Kdo by měl zájem at si mě přidá :D
May 2, 2015 @ 1:15pm 
m'lady
Mar 21, 2015 @ 1:33am 
Caute lidi ted jsem si koupil csko a vyhral dva rankedy a uz nemuzu hrat ale moji kamaradi a ja chceme hrat dal. Nemohl by mi nekdo prosim pujcit ucet ? :)
Jan 31, 2015 @ 3:59am 
nebo hru třeba H1Z1 ?
Jan 31, 2015 @ 3:54am 
nevymění někdo nakej dobrej skin okolo 20-30 € za lol učet na eastu s 15 skinama a 60 postavama ?
Jan 31, 2015 @ 1:02am 
Ahoj lidi , mám 2 chroma cases , někdo trade?
pls nekdo trade :D
Jan 22, 2015 @ 9:57am 
@Herdyn Herdo ? Tvuj trade link na steam prosím ? :D
Jan 6, 2015 @ 5:54am 
Herdine? Jsi můj vsor napížež mne?
Jan 5, 2015 @ 9:12am 
Je tady herdin?
Dec 31, 2014 @ 5:17pm 
#Yolo, #Kappa
Dec 31, 2014 @ 2:28am 
kde je offer link?
Dec 29, 2014 @ 12:10pm 
nepošle te mi někdo nějakou zbran pls ??:D
Dec 29, 2014 @ 1:21am 
Zahraju s Herdynem rank gn1 :D
Dec 28, 2014 @ 4:12pm 
herdo dame game?
Dec 28, 2014 @ 3:24pm 
dej sem tvůj odkaz na tvůj trade
Dec 28, 2014 @ 3:23pm 
Mi ti dáme BEDNU :)
Dec 28, 2014 @ 3:23pm 
hmm
Dec 28, 2014 @ 3:23pm 
dam ti bednu
Dec 28, 2014 @ 3:23pm 
Já ti chcu dát bedničku xD !
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
tak mi ten trade teda daj :D
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
tak dávej herdyne
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
Add herdo dám ti krabici :)
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
HERDYN PLZ ADD ME
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
NEjde to :((
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
Dam bednu
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
Dám ti bednu!!!!!
Dec 28, 2014 @ 3:22pm 
ich bin romsn
Dec 28, 2014 @ 3:21pm 
Herdo pošli daco zacinam s CS:GO :D
Dec 28, 2014 @ 3:20pm 
ahoj
Dec 28, 2014 @ 3:19pm 
Mom iam on stream!!
Dec 28, 2014 @ 3:19pm 
čusák hnusák
Dec 28, 2014 @ 3:19pm 
Ahoj :)
Dec 26, 2014 @ 8:12pm 
HERDO jeden z duvodu proc bys sis me mnel pridet na steamu je ze te odebiram
od 100odberatelu a jsem tvuj velky fanda
Dec 23, 2014 @ 6:02pm 
ahoj herďo B-)
Oct 21, 2013 @ 12:01pm 
Herďo, dej mi unban na twitchu pls :) nic ošklivyho jsem tam nepsal ...nick stejnej jako tu.
děkuju