STEAM GROUP
Home Kitchen -NIE.
STEAM GROUP
Home Kitchen -NIE.
1
IN-GAME
8
ONLINE
Founded
July 29, 2012
22 Comments
Nov 14, 2012 @ 10:37am 
i jak tam gierka?
Nov 9, 2012 @ 6:32am 
a ja nie??
Nov 8, 2012 @ 12:39pm 
milcz! ja na śniadanie jem płatki <3
Nov 6, 2012 @ 6:49am 
lamus
Nov 5, 2012 @ 10:49am 
no nie potrafię bo nie jem :P
Nov 5, 2012 @ 9:35am 
WOW!!!!!!
Nov 5, 2012 @ 9:24am 
Moja mama ;p
Nov 5, 2012 @ 9:22am 
a kto potrafi? XD
Nov 5, 2012 @ 9:04am 
Nuke ty pewnie nawet jajecznicy nie potrafisz zrobić :P
Nov 4, 2012 @ 8:51am 
a kto się nie cieszy :P
Nov 4, 2012 @ 4:31am 
a więc cieszmy się!!!
Nov 3, 2012 @ 6:51am 
uchwalona :D
Nov 3, 2012 @ 6:08am 
:O pomysłowyś margrabio, uchwalamy tą obradę?
Nov 3, 2012 @ 3:31am 
szlachtą kuchenną
Nov 2, 2012 @ 12:39pm 
a plebs na dywanach w namiocie ;S jesteśmy szlachtą elekcyjną czy republikańską? a możę książęcą :P?
Nov 2, 2012 @ 12:26pm 
tylko szlachta je w kuchni :D
Nov 2, 2012 @ 12:17pm 
taa darmowa kuchnia z zaproszeniem :P miejsca VIP'owskie
Nov 2, 2012 @ 10:10am 
nuke tam masz tylko ciastka, a tu full wypas <3
Aug 2, 2012 @ 1:24pm 
Tak bo to grupa serwera który załozymy z huac a tam po prostu masz ciastka :)
Aug 1, 2012 @ 1:40am 
lol było darmowe ciastka teraz home kitchen ?
Jul 30, 2012 @ 5:16am 
:)
Jul 30, 2012 @ 5:14am 
nie pozostaje mi nic innego jak czekać na BO II