STEAM GROUP
Pyrki Matiego PM#YT
STEAM GROUP
Pyrki Matiego PM#YT
3
IN-GAME
13
ONLINE
Founded
June 4, 2017
43 Comments
Aug 17, 2019 @ 10:01am 
Biblethump
Aug 15, 2019 @ 5:38am 
:(
Aug 15, 2019 @ 5:03am 
Jak ja juz nie gram w tf xD
Aug 12, 2019 @ 12:44pm 
M A T U K I E D Y T F 2 :steamhappy::steamhappy:
Apr 23, 2018 @ 5:53am 
dodawać to konto wszyscy
Apr 22, 2018 @ 1:53pm 
czyli który to ty?
Apr 21, 2018 @ 9:26am 
nie mam dostępu do tamtego konta
Apr 21, 2018 @ 9:26am 
Smutna wiadomość
Jan 29, 2018 @ 7:51am 
kanał to kanał co za różnica co na niego wrzucisz
Jan 28, 2018 @ 10:17am 
Witam chodzi o to że mam pomysł żeby zrobić nowy kanał a którym będą sie znajdowały inne gry. Mój kanał jest bardziej poświęcony tf2 a co wy na to żeby zrobić nowy kanał na którym bedzie np: Dying light, Rainbow six siege, L4D2, albo business tour. Myśle że to dobry pomysł a wy?
Jan 24, 2018 @ 2:00pm 
O kurde no nieźle
Jan 24, 2018 @ 1:45pm 
Jak ważny był dla ciebie HDCS i ludzie którzy na nim grali
PS. ciekawe jak z tego wybrniesz
Jan 24, 2018 @ 1:11pm 
Zadawać pytania

Zadawac pytania pod komentarzem bo nakręce Q&A z moją twarzą więc pytania albo na priv albo tutaj w kom i jakieś zadania albo np nagraj to
Dec 1, 2017 @ 1:24pm 
XD
Nov 28, 2017 @ 2:31pm 
xd
Nov 28, 2017 @ 2:31pm 
chyba powinny być (Snaj)pyrki Matiego
Nov 12, 2017 @ 8:06am 
Nov 6, 2017 @ 12:49pm 
(∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚. * ・ 。゚,internet
Oct 28, 2017 @ 2:52pm 
me too >:d
Oct 25, 2017 @ 7:45am 
Jestem pyrką matiego :3
Sep 22, 2017 @ 6:41am 
lubi duze dicki
Aug 27, 2017 @ 3:46am 
Overwatch, Dying Light, TF2<3, Undertale
Aug 26, 2017 @ 6:10am 
over , tf2 lub under to moje głosy kapitanie matu xD:steamhappy:
Aug 25, 2017 @ 3:59pm 
Teraz Tak Jaką Serie chcecie?
Undertale
Dying Light
The Forest
TF2
CSGO
Osu
60 Seconds
Overwatch
Prosze żebyście podpowiedzieli
Jul 30, 2017 @ 5:08am 
Słuchajcie to jest moje konto zastępcze przez 7 dni więc jak coś to zapraszać :)
Jul 27, 2017 @ 11:22am 
hi
Jul 24, 2017 @ 5:00am 
+rep

Jul 23, 2017 @ 6:55am 
witam was :3
Jul 19, 2017 @ 7:35am 
to ja moje drugie konto dodawać
Jul 16, 2017 @ 4:10am 
Hi
Jul 9, 2017 @ 10:35am 
hi
Jun 30, 2017 @ 3:46am 
witam wszystkich
Jun 24, 2017 @ 3:43pm 
Dzękuje wszystkim za 228 subów na prawde uwielbiam was :D
Jun 14, 2017 @ 2:17pm 
Dziękuje wszysrkim za wbicie 87 subów ;D
Jun 11, 2017 @ 1:40pm 
No :D
:steamhappy::steamhappy:
Jun 11, 2017 @ 1:39pm 
więc jednak sie udało :steamhappy:
Jun 11, 2017 @ 1:39pm 
Dziękuje wam wszystkim za 62 suby :D
Jun 11, 2017 @ 12:22am 
Dzisiaj się umawiamy na gre tylko że wszyscy idziemy pyrkami żeby z nami zagrać godzine możemy jeszcze ustalić. POZDRAWIAM
Jun 9, 2017 @ 1:08pm 
jedyna prawilna grupa na steam ot co :richard: