Comments
Jan 16, 2016 @ 2:37am 
|||||. `——–’………………..|………………….|
..` ——-Порву За Друзей ————————|
…. `\_,———,———,——————–|
……/.XXXXXX /’|……../’
…../.XXXXXX /..`\…. /’
…./.XXXXXX./`——-’
…/.XXXXXX./
../.xxxxxx./
.(______ _ )
Этот пистолет тебе друг!Скопируй и оставь
Этот пистолет на стене у тех, кого ты считаешь
своим другом.Если у тебя на стене будет
5 пушек–ты чертовски популярен;
3 пушек–у тебя много друзей;
1 пушка–ты очень одинок
и мне не забудь
Nov 28, 2015 @ 5:04am 
VAC :(
Oct 19, 2015 @ 8:39am 
MY SUPER MEGA ULTRA THE BEST CFG OF 2015!!!: https://yadi.sk/d/odeQgn5ZjXeJ9 or {LINK REMOVED}
Sep 2, 2015 @ 9:02am 
+rep n1 trader:steamhappy::steamhappy:
Jul 20, 2015 @ 1:12pm 
+rep good and fair trader
Jul 20, 2015 @ 4:57am 
+rep. good trader
Jul 19, 2015 @ 11:21pm 
+rep
Jun 21, 2015 @ 3:56pm 
+rep, fast and fair trader:calm_creep:
Jun 4, 2015 @ 7:12am 
+rep , good and fair trader
May 31, 2015 @ 3:18am 
+rep fast and easy trader
May 26, 2015 @ 10:51am 
+rep, fair trade :)
May 22, 2015 @ 10:48am 
+rep fast trader
May 19, 2015 @ 8:58am 
+rep fast, nice trader
May 16, 2015 @ 8:58am 
+rep fast and no bs
Apr 27, 2015 @ 8:05am 
+ Rep good trader
Apr 27, 2015 @ 7:52am 
+rep nice trader
Apr 27, 2015 @ 7:52am 
+rep nice trader
Apr 27, 2015 @ 7:42am 
+rep nice trader
Apr 27, 2015 @ 7:35am 
+rep nice trader
Apr 27, 2015 @ 7:23am 
+rep nice trader
Apr 27, 2015 @ 7:22am 
+rep VERY good trader))
Apr 27, 2015 @ 7:21am 
+rep nice trader. ВАЩЕ ЗБС ПАЦАН В КВ ТАЩИТ, ну и отличный типлей
Apr 27, 2015 @ 7:20am 
+rep nice trader
Apr 26, 2015 @ 11:56am 
+rep good and fast trade :D
Mar 20, 2015 @ 5:36am 
+rep
Jan 28, 2015 @ 11:28am 
....