GR
May 16 @ 10:23am 
bot dont have brain
Apr 6 @ 11:07am 
чмо ♥♥♥♥♥♥, руинит игры
Apr 3 @ 11:58am 
-rep bot
Mar 1 @ 1:15pm 
I see in your comments that you actually are the Bot... what a team player... Toxic C.NT
Jan 25 @ 6:48am 
-rep
Dec 31, 2025 @ 6:00am 
Na hello!
Hívtalak meg írtam sms-t is, de úgy látszik most nem vagy elérhető! Na mindegy.
Megvan az infó amit kérdeztél! A neve : SCABIE CARO ANO, vagyis ánusz viszketés!
Ne ijjedj meg, nem veszélyes, de azért keresd fel az orvost ha hazaérsz! Addig is mossad langyos vízzel szorgosan és napi egy jégkockát csúsztassál fel! Ha vakarászod moss alaposan kezet , mert bevörösödik a szemed ha véletlenül hozzáérsz! Valami dezodort hordjál magaddal ha netán elkezdene büdösödni! Ja és nem tanácsos csípőset enni!! Remélem tudtam segíteni! Kitartás, majd jelezz h mi volt!!