웃kutyapózAndika
they say slovak why?
United States Virgin Islands
GRIEF AND TROLL all game dont be mad
MONEY TWERK:steamthis::Archvile:
this song was already turnt but here's a BELL:poemg: 𐃷˙
GRIEF AND TROLL all game dont be mad
MONEY TWERK:steamthis::Archvile:
this song was already turnt but here's a BELL:poemg: 𐃷˙
Currently Online
Recent Activity
10.8 hrs on record
last played on Jun 28
1,655 hrs on record
last played on Jun 27
2.4 hrs on record
last played on Jun 21
good player^^
Nolan Trade Banned
Jun 17 @ 3:22pm 
heyya
Apr 19 @ 11:48am 
Kedves Atilla önért lennék meleg
Apr 19 @ 11:47am 
Szűz voltam , vagyok , leszek
Apr 19 @ 11:42am 
szia kodiak én matyi vagyok, 12 éves, szolnokon lakom. minden álmom az volt hogy egyszer a honvédba játszhassak de nem volt elég jó számitógépes specifikációm a csgo global offensive játék futtatásához. most keményen dolgoztam a gyapotföldeken és összejött egy erős gamer pc pentium 1,6ghz van a masinában meg 3gb ram és hibátlan 30fps-el fut a csgo, mivel az emberi szem úgysem lát többet. így hát e csodálatos stream keretei között szeretném nagy medve testedtől megkérdezni, hogy ha neked is esedékes lenne, nem baszhaznám meg a jó büdös kurva anyádat suttogva miközben a feleséged alszik?
Apr 12 @ 9:46am 
old meg magad