Kommentare
20. Jun. 2016 um 10:56 
чмо ♥♥♥♥♥♥
1. Jan. 2016 um 14:34 
reported pajacu jebany
16. Mrz. 2015 um 15:16 
Own3d przez przypadek cię usunąłem xD chciałem kogoś innego usunąć : ) weź zaakceptuj : ))
22. Nov. 2014 um 7:59 
Siema, graliśmy ostatnio razem, zapraszam do mojej grupy graczy Counter-Strike: Global Offensive Polska

http://www.48675488.xyz/groups/csgopolishplayers

A jakbyś chciał zamienić jakieś skiny albo skrzynki to wpadaj do mojej drugiej grupy:

http://www.48675488.xyz/groups/SKIN_CASE_BOX

Pozdro, do następnego.

Dobry gracz, +rep
25. Okt. 2014 um 3:20 
Reported
16. Okt. 2014 um 7:34 
suge pula cu lag
15. Aug. 2014 um 1:22 
dududududududududu
13. Aug. 2014 um 7:05 
n1 ! :D
5. Jan. 2014 um 2:14 
ECHO ECHO.
24. Dez. 2013 um 4:12 
Wesołych Świat i pijanego Sylwestra!!
23. Nov. 2013 um 1:28 
SSUP.
6. Mrz. 2013 um 5:27 
salut on se fais un mw2 terminal
4. Sep. 2012 um 1:34 
Super OK
3. Feb. 2012 um 6:35 
siema
8. Okt. 2011 um 2:31 
Robercik ! <3
23. Sep. 2011 um 7:09 
Lubię to. ;)