Comments
Dec 9, 2013 @ 12:09pm 
Ni ce guy !
Sep 4, 2013 @ 12:49pm 
+ rep good trader
Sep 4, 2013 @ 12:46pm 
+rep fast trader
Jul 14, 2013 @ 12:12pm 
+rep fast trader
Jul 12, 2013 @ 10:32am 
+rep good trader
Dec 24, 2012 @ 4:17am 
W pokoju unosi się zapach domowej babki
Wiewiórka przy ognisku grzeje zamarznięte łapki
Pierwsze płatki śniegu przynoszą nam zimę
A ja wjeżdżam Ci na house z chujem twardym jak He-Man!

Wesołych swiat!
Dec 23, 2011 @ 6:36am 
A JA EFEDRYNE:)
Jul 3, 2010 @ 1:57pm 
Jest smak ?
Jun 14, 2009 @ 2:56pm 
Gdy nadszedł czarny komunizm niewielu zostało przy życiu
Płonęły domy,miasta,osady gineli niewinni biali ludzie
Ci którym udało sie przeżyć stworzyli nowe imperium
Choć było ich niewielu,walczyli jak przystało wojownikom

Ku Klux Klan w imię rasy,w imię narodu
Ku Klux Klan wczoraj,dzisiaj,zawsze
wczoraj,dzisiaj,zawsze

Choć walka była ciężka z czerwonym i czarnym wrogiem
Choć śmierć wciąż zaglądała w oczy oni stali ramię przy ramieniu
Dziś kiedy siedzę w fotelu i myślę o tamtych dniach
Jestem dumny z takich ludzi,białe kaptury strażnicy rasy ! ♥♥♥♥♥