GRUPA STEAM
T3A:Online BFME2 T3AO2
GRUPA STEAM
T3A:Online BFME2 T3AO2
1
W GRZE
23
ONLINE
Założona
13 kwietnia 2014
Język
Angielski
Komentarzy: 39
23 maja o 10:31 
Hi everyone
why create group on steam for BFME2 ?!!! we can play throw steam ?
9 sierpnia 2015 o 9:58 
hey whats up everybody
7 sierpnia 2015 o 5:59 
i need help plz tell me what shall i do
my t3a online works only with the internet of my house so what shall i do plz
2 sierpnia 2015 o 14:18 
anyone up for some BFME@? i play 1.8 and 1.6 add me
29 czerwca 2015 o 2:16 
i'd rather wait for automatch fix to play on T3A, i hope its done for Rotwk too
1 czerwca 2015 o 13:24 
Anyone want to play?
25 kwietnia 2015 o 8:24 
hi who wanna play or who wanna that i help him??
qui veut jouer et qui veut que je l'aide ??
4 stycznia 2015 o 8:26 
How do you play online?
21 października 2014 o 21:19 
Who's tryna play a game? I see a game with 8/8 people but yeah. It's full.
23 września 2014 o 15:16 
Soooooo, I used to play alot (if you played CW when bfme2 was active you would know me as CH1LD), do people play this? Cuz I might start if its possible to get games ocassionally.
22 września 2014 o 5:59 
Add me on skype: kai.baringhorst or njrage . There we have got a BFME 2 Group!
18 września 2014 o 10:16 
You can add me on skype : kai.baringhorst
18 września 2014 o 10:15 
Someone wants to play a game ? I have got the game BFME 2 on CD
18 września 2014 o 10:12 
hiiii... i want to play BFME 2 but i cant connect to server :(
I am german
17 września 2014 o 9:19 
anyone??
28 sierpnia 2014 o 4:20 
cAn someone tell me HOW TO GET PATCH??!?!?!??! ::P
17 sierpnia 2014 o 21:51 
something easier that can be done is everyone can join the same skype group. add njrage on skype if this idea suits you. The more people we have in group chat the faster it will be setting up games.
17 sierpnia 2014 o 20:55 
Nice, I didn't realize there was a group :)
17 sierpnia 2014 o 6:37 
Guys when u come online, join the chat room so that everyone can talk to each other, then we can play easier!!!!
15 sierpnia 2014 o 15:04 
Anyone up for a game ?
add me and hit me up :)

regards. :D
11 sierpnia 2014 o 3:24 
anyone?
10 sierpnia 2014 o 11:43 
connection timed out, could u restart server?
7 sierpnia 2014 o 2:21 
Anyone ?
6 sierpnia 2014 o 2:29 
anyone on?
24 czerwca 2014 o 18:04 
I'm on!
24 czerwca 2014 o 15:39 
who wants to play just invite me
19 czerwca 2014 o 20:18 
Anyone willing to organize a tournament?
15 czerwca 2014 o 17:08 
looking for ppl
13 czerwca 2014 o 15:50 
anyone having time out issue today
10 czerwca 2014 o 12:44 
anyone wants to play ?
9 czerwca 2014 o 15:24 
looking for ppl to play
9 czerwca 2014 o 10:14 
anyone wanna play ?
9 czerwca 2014 o 3:54 
anyone up for a game ?
7 czerwca 2014 o 8:21 
anyone wanna play?

5 czerwca 2014 o 0:59 
Maximus : Nickname
5 czerwca 2014 o 0:58 
Hey anyone up for a game. Online now
16 kwietnia 2014 o 10:21 
hell yeah nigguhz
14 kwietnia 2014 o 1:31 
HI FRIENDS !! HOLA AMIGOS !!! THX !!:B1:
13 kwietnia 2014 o 13:02 
Very good idea guys ;)
[ReCoN] TrimA