ГРУППА STEAM
T3A:Online BFME2 T3AO2
ГРУППА STEAM
T3A:Online BFME2 T3AO2
1
В ИГРЕ
41
В СЕТИ
Создана
13 апреля 2014 г.
Язык
английский
Комментариев: 39
23 мая в 10:31 
Hi everyone
why create group on steam for BFME2 ?!!! we can play throw steam ?
9 авг. 2015 г. в 9:58 
hey whats up everybody
7 авг. 2015 г. в 5:59 
i need help plz tell me what shall i do
my t3a online works only with the internet of my house so what shall i do plz
2 авг. 2015 г. в 14:18 
anyone up for some BFME@? i play 1.8 and 1.6 add me
29 июн. 2015 г. в 2:16 
i'd rather wait for automatch fix to play on T3A, i hope its done for Rotwk too
1 июн. 2015 г. в 13:24 
Anyone want to play?
25 апр. 2015 г. в 8:24 
hi who wanna play or who wanna that i help him??
qui veut jouer et qui veut que je l'aide ??
4 янв. 2015 г. в 8:26 
How do you play online?
21 окт. 2014 г. в 21:19 
Who's tryna play a game? I see a game with 8/8 people but yeah. It's full.
23 сен. 2014 г. в 15:16 
Soooooo, I used to play alot (if you played CW when bfme2 was active you would know me as CH1LD), do people play this? Cuz I might start if its possible to get games ocassionally.
22 сен. 2014 г. в 5:59 
Add me on skype: kai.baringhorst or njrage . There we have got a BFME 2 Group!
18 сен. 2014 г. в 10:16 
You can add me on skype : kai.baringhorst
18 сен. 2014 г. в 10:15 
Someone wants to play a game ? I have got the game BFME 2 on CD
18 сен. 2014 г. в 10:12 
hiiii... i want to play BFME 2 but i cant connect to server :(
I am german
17 сен. 2014 г. в 9:19 
anyone??
28 авг. 2014 г. в 4:20 
cAn someone tell me HOW TO GET PATCH??!?!?!??! ::P
17 авг. 2014 г. в 21:51 
something easier that can be done is everyone can join the same skype group. add njrage on skype if this idea suits you. The more people we have in group chat the faster it will be setting up games.
17 авг. 2014 г. в 20:55 
Nice, I didn't realize there was a group :)
17 авг. 2014 г. в 6:37 
Guys when u come online, join the chat room so that everyone can talk to each other, then we can play easier!!!!
15 авг. 2014 г. в 15:04 
Anyone up for a game ?
add me and hit me up :)

regards. :D
11 авг. 2014 г. в 3:24 
anyone?
10 авг. 2014 г. в 11:43 
connection timed out, could u restart server?
7 авг. 2014 г. в 2:21 
Anyone ?
6 авг. 2014 г. в 2:29 
anyone on?
24 июн. 2014 г. в 18:04 
I'm on!
24 июн. 2014 г. в 15:39 
who wants to play just invite me
19 июн. 2014 г. в 20:18 
Anyone willing to organize a tournament?
15 июн. 2014 г. в 17:08 
looking for ppl
13 июн. 2014 г. в 15:50 
anyone having time out issue today
10 июн. 2014 г. в 12:44 
anyone wants to play ?
9 июн. 2014 г. в 15:24 
looking for ppl to play
9 июн. 2014 г. в 10:14 
anyone wanna play ?
9 июн. 2014 г. в 3:54 
anyone up for a game ?
7 июн. 2014 г. в 8:21 
anyone wanna play?

5 июн. 2014 г. в 0:59 
Maximus : Nickname
5 июн. 2014 г. в 0:58 
Hey anyone up for a game. Online now
16 апр. 2014 г. в 10:21 
hell yeah nigguhz
14 апр. 2014 г. в 1:31 
HI FRIENDS !! HOLA AMIGOS !!! THX !!:B1:
13 апр. 2014 г. в 13:02 
Very good idea guys ;)
[ReCoN] TrimA